İş

Şekerbank’tan esnafın kapısı her zaman açık kalacak TESK işbirliği

Şekerbank, esnaflara özel avantajlar içeren “Kapımız Esnaflara Açık” platformu kapsamında Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) ile yeni bir işbirliğine imza attı. TESK ile Şekerbank arasında imzalanan işbirliği çerçevesinde esnafın finansal ihtiyaçlarına uygun şartlarda, avantajlı faiz oranlarıyla, 36 aya varan vade ve 3 ay anapara ödemesiz dönemli çözümler sunuluyor.

Şekerbank, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) ile daha önce yaptığı iş birliğini, esnafın kapılarının her zaman açık kalması amacıyla oluşturulan “Kapımız Esnaflara Açık” platformu kapsamında esnaflara özel avantajlarla hayata geçirmişti. İşbirliği protokolü, Şekerbank Bireysel, Ticari ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu ile TESK Başkanı Bendevi Palandöken arasında TESK Genel Merkezi’nde düzenlenen törenle imzalandı. İşbirliğiyle banka, avantajlı ürün ve hizmetlerini Türkiye genelinde konfederasyon üyesi esnafın hizmetine sunacak.

Protokol kapsamında Şekerbank, TESK üyesi esnaf müşterilerinin 100 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını 36 aya varan vade, 3 ay anapara ödemesiz transfer seçeneği ve avantajlı faiz oranlarıyla karşılayacak. Banka ile yapılan iş birliğiyle eş zamanlı olarak esnaf müşterilerinin de bankanın taşınabilir uygulaması Şeker Taşınabilir üzerinden, işlerinden ayrılmadan, hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmalarına olanak sağlanacak. Ayrıca kampanya çerçevesinde esnaflara EFT, havale ve HIZLI işlemler ücretsiz sunulurken, dijital ortamda uzaktan müşteri olan yeni esnaf müşterileri 12 ay boyunca POS aidatından muaf olacak.

 

Tuğbay Kumoğlu: “Esnafımızın hayatını kolaylaştırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

Şekerbank Bireysel, İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, şunları söyledi: “Geniş meslek gruplarından 2,5 milyondan fazla üyesi bulunan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu ile yapacağımız işbirliğinin, ülkemiz için verimli sonuçlar doğuracağına inanıyoruz. esnaf. Müşterisini anlayan ve her koşulda müşterisinin yanında olan bir banka olarak esnafımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Palandöken: “İleride bu destek paketinin artarak esnafımızın işletmelerinin büyümesine katkı sağlamasını umuyoruz.”

TESK Başkanı Bendevi Palandöken, iş birliği protokolüne ilişkin şunları söyledi: “Konfederasyonumuz Türkiye’nin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biridir. Esnaf ve sanatkarlara verilen her tazminat bizim için değerlidir. TESK olarak esnaf ve sanatkarlarımıza fayda ve ek avantajlar sağlayacak işbirliklerini her zaman destekliyoruz. Esnaf ve sanatkarların desteklenmesi ekonomiye değerli katma değer sağlayacaktır. Bu bağlamda esnafımıza özel avantajlar sunan Şekerbank ile yaptığımız bu işbirliğinin esnafımız açısından değerli olduğuna inanıyoruz. Bu destek paketinin ilerleyen süreçte artarak esnafımızın işletmelerinin büyümesine katkı sağlamasını temenni ediyor, işbirliğimizin esnafımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. “Desteklerinden dolayı Şekerbank yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu