Yaşam

Reyting rekorları kıran diziye imza atan yönetmen gölde boğuldu

– Reyting rekorları kıran diziye imza atan yönetmen gölde boğuldu

Ambulans böyle müdahale etti: Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

SAKARYA – Kayıkla gezdiği Sapanca Gölü’nde boğulma tehlikesi geçirerek hastaneye kaldırılan 58 yaşındaki yönetmen Abdulkadir Ceylan Ede, hayatını kaybetti. Ondan geriye sadece ambulanstaki müdahalenin görüntüleri kaldı.

Olay, 4 Eylül Pazartesi günü Sapanca Gölü’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 58 yaşındaki yönetmen Abdulkadir Ceylan, Ede Kırkpınar Mahallesi’nden arkadaşlarıyla birlikte tekneyle göle gitti. Suya giren Ede, bir süre sudan çıkamadı. Boğulma tehlikesiyle karşı karşıya kalan müdür, Ede’nin arkadaşlarını sudan çıkararak durumu sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Ede’ye ambulansta kalp masajı yapıldı. Daha sonra Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Abdulkadir Ceylan Ede, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

Reyting rekorları kıran diziye imza attı

Abdulkadir Ceylan Ede’nin Aynalı Tahir, Pusat, Acı Hayat gibi reyting rekorları kıran birçok televizyon dizisinin yönetmenliğini yaptığı ve cenazesinin memleketi Eskişehir’e gönderildiği öğrenildi.

Bu görüntü ondan kaldı.

Öte yandan Ede’den ambulanstaki kalp masajının son anlarına ait görüntüler kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu