Haber

Memleketi Manisa’ya giden Özgür Özel, “Her şey telefon görüşmesiyle başladı” dediği adamı ziyaret etti

CHP’nin hafta sonu yapılan 38. Olağan Kurultayı’nda genel başkan seçilen Özgür Özel, ilk ziyaretini memleketine yaptı. Manisa Bunu o yaptı. Özel, partisinin il genel merkez binası önünde partililere hitap ettikten sonra anne ve babasının evine gitti. Ziyaretlerini sosyal medya hesabından paylaşan Özel, daha sonra Manisa Eczacı Odası Başkanı Nükhet Tartan’ın evine giderek, “Her şey yıllar önce onun telefon görüşmesiyle başladı” dedi.

MANİSA’DA YOĞUN İLGİYLE KARŞILANDI

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 38. Olağan Kurultayı’nda Genel Başkanlığa seçilen Özgür Özel, bugün saat 17.00’de parti genel merkezinde düzenlenecek törenle görevi Kemal Kılıçdaroğlu’ndan devralacak. Sahne devir teslim töreni öncesinde dün memleketi Manisa’ya giden Özel, partisinin il genel merkez binası önünde partililere seslendi. CHP’nin yeni lideri burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

“BENİ GÖREVE DAVET EDEN İSİM”

Kendisi de eczacı olan Özel, daha sonra Manisa Eczacılar Odası’nı ziyaret ederek kendisi için çok değerli bir isim oldu. O anlardan fotoğraflarını paylaşan Özel, “Her şey yıllar önce onun telefon etmesiyle başladı… Beni meslek kuruluşumuzda çalışmaya davet eden ve yönetimi altına alan dönemin Manisa Eczacılar Odası Başkanı Nükhet ablamı ziyaret ettim. onun yönetimi.” söz konusu.

“ANNE VE BABAMIN ELLERİNİ öptüm”

Manisa’ya yaptığı özel ziyaret sırasında anne ve babasının evine de giderek ailesiyle tanıştı. Ziyarete ait fotoğrafları şu notla paylaştı: “Kongremizin ardından ve yarınki devir tesliminden önce memleketim Manisa’ya geldim, annemin ve babamın ellerini öptüm, kardeşimin, amcamın ve akrabalarımın özlemini çektim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu