Haber

İmamoğlu ve Çalık Beylikdüzü’ndeki eserleri inceledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ile birlikte ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Yakın zamanda açılması beklenen Fatih Sultan Mehmet Kültür Merkezi ile bir hayali gerçeğe dönüştürdüklerini ifade eden İmamoğlu, “İSMEK’ten şehir tiyatrosuna, kütüphaneden kreşe kadar her şeyin olduğu bir yapı. Bu bölgenin çehresini biraz değiştirecek. 14 yıllık bir hayali gerçekleştirerek bu eseri hem Beylikdüzü’ne hem de İstanbul’a kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ile birlikte ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İlk olarak Yakuplu’da üretimi devam eden Fatih Sultan Mehmet Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulunan İmamoğlu ve Çalık ekiplerden bilgi aldı.

“14 yıllık bir hayali gerçekleştirmenin keyfini yaşıyoruz”

Yakın zamanda açılması beklenen kültür merkezi ile bir hayali gerçeğe dönüştürdüklerini anlatan İmamoğlu, “İSMEK’ten şehir tiyatrosuna, kütüphaneden kreşe kadar her şey düşünülmüş bir yapı. Bu bölgenin çehresini biraz değiştirecek. 14 yıllık bir hayali gerçekleştirerek bu eseri hem Beylikdüzü’ne hem de İstanbul’a kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

İmamoğlu ve Çalık daha sonra Kavaklı ve Barış Mahallelerini birbirine bağlayan Volvo Kavşağı’ndaki çalışmaları inceledi. Beylikdüzü’ne kavşağın trafik yükünün taşınması talimatı veren İmamoğlu, kavşakta devam eden çalışmaların yeni eğitim dönemine yetiştirilmesi talimatını verdi ve projede çalışan işçilere emeklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberguce.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu