Yaşam

Güldür Güldür Show 349.bölümde neler olacak?

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ 349. bölümüyle Cumartesi akşamı 20.00’da ekranlarda.

Çiçek’in çocuk sahibi olmak istemeyen annesi Yeter, kızını ikna etmek için arkadaşlarını arar. Çiçek çocuk istememek konusunda uzun süre dirense de çocukların annelerine getirdiği mutluluğu görünce fikrini değiştirdi.

İbrahim’in sahibi olduğu holding, Mesut, Mehtap, İsmail, Mustafa ve Paşa’nın çalıştığı başka bir holding şirketini satın aldı. İbrahim çok sessiz konuşuyor ve ne dediği anlaşılmıyor. Cömert bir patron olmasına rağmen ne dediğini anlamayanları kovar.

Bahadır, ailesi Yeter, Hayati ve amcası Mesut’la birlikte İsmail ve Nazlı’nın kızı Jale’yi istemeye gelir. Ancak Bahadır’ın ailesi her şeyi totemle yapmaktadır. Jale’nin babası İsmail totemlere dayanamaz ve sonunda kızı vermekten vazgeçer.

Setin figüranlarından biri olan Paşa, farklı bahanelerle herkesi otele davet eder ancak herkes Paşa’yı reddeder. Kafi ve Çiçek buna dayanamaz ve işten ayrılırlar. Yönetmen Mehtap’ın Paşa’yı içki içmeye davet etmesiyle işler daha da kötüye gider.

Belediye çalışanları Fikri, Bahadır ve Sadık, medeniyetin en eski heykelini buldu. Bu heykeli görmeye basın ve tüm değerli kişiler davetlidir.

Ancak ne tür bir heykel olduğu sonradan öğrenilir ve heykelin bu haliyle basına poz vermesi imkansızdır. Sonunda herkes heykelin alt kısmını çabuk sertleşen alçıyla kaplamaya karar verir.

Hayati, sevgilisi Burcu’ya şarkı satın alacak. Bunun için söz yazarı Mc Mesut’un evine gider. Hayati, Mesut’un hızla not defterine yazdığı anlamsız şarkıları dinler ve satın almak istemez ama Burcu’nun ısrarıyla milyonlar ödeyip şarkıyı satın alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu