Teknoloji

Google’ın beklenen yeni katlanabilir telefonu Pixel Fold 2 görüntülendi

Ortaya çıkan yeni çerçeve sayesinde yeni nesil Google Piksel Katlama 2 Neye benzeyeceğini ilk kez öğrenmiş olabiliriz. Elbette söz konusu meydanın hiç de erken mühendislik örneği olma ihtimalinin olmadığını unutmamak gerekiyor.

Google’ın henüz tanıtılmayan yeni katlanabilir telefonunun dikkat çeken detaylarından biri de hiç şüphesiz kamera çıkıntısı. Android Authority tarafından yayınlanan fotoğrafta Pixel Fold 2’nin ekran tarafında fotoğrafı çeken elin yansımasını görebiliyoruz. çıkıntılı bir kamera bloğugörülür.

Sızıntıyı ortaya çıkaran Android Authority sitesine göre fotoğraf, Pixel Fold 2’nin geçen yılki Tensor G3 yerine Google Tensor G4’ü çalıştıracağını iddia eden aynı kaynaktan geliyor. Bu, bir nesli atlayacağı anlamına geliyor, dolayısıyla özellikleri sonbaharda piyasaya sürüldüğünde Pixel 9 ve Pixel 9 Pro ile aynı seviyede olacak. Ayrıca katlanabilir cihazda 16 GB’a kadar RAM’den de bahsediliyor.

Pixel Fold 2 ile ilgili her şey Google tarafından resmi olarak duyurulana kadar bunların hepsi sadece söylentiden ibaret. Yaz başında piyasaya sürülen cihazın Samsung’un katlanabilir cihazlarının piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk geldiğini görebiliriz. Veya Google, Pixel cihaz ailesini tam olarak ortaya çıkarmak için sonbahara kadar bekleyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu