Yaşam

Ece Erken, nafaka davası açtığı eski eşi Serkan Uçar’a kızdı: Vicdanlı adamlardan çocuk yapın

başarılı sunucu Ece Erken 2014-2015 yollarının ortasında, sadece 7 ay birlikte kaldığı çocuğunun babası Serkan Uçar’a tepki göstermişti. Çocuğuna haciz yoluyla nafaka verdiği iddia edilen Uçar’ın “Yeni bir Ferrari aldım, size etrafı gezdireyim” sözleriyle çileden çıkan Erken, “Herkes baba olabilir ama baba olamaz” dedi.

“OĞLUM BABASININ NE DEMEK İSTEDİĞİNİ ŞAFAKTAN ÖĞRENDİ”

Eymen isimli oğlunun nafakasını ödemediği için eski eşiyle dava açan. Ece Erken , Instagram hesabından şu sözlerle isyan etti: “Konuşma diyorum, dayanamıyorum bir daha. Babanın ne demek olduğunu eşim Şafak’tan (hala Şafak diye konuşuyor) öğrenen oğlum biyolojik babasını arıyor. İcra yoluyla 6 bin lira nafaka veren ve hiçbir işe karışmayan , aylar sonra ‘Ferrari aldım, size gezdireyim’ diyor. Bu kadar. Herkes baba olabilir ama herkes baba olamaz. Vicdanlı adamlardan çocuk sahibi olun.’

EŞİNİN ÖLÜMÜYLE YOK OLDU

2015 yılında Serkan Uçar ile boşanan Ece Erken, 2021 yılında Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlendi. Ancak Mahmutyazıcıoğlu, geçen yıl husumeti olduğu kişiler tarafından vurularak öldürüldü. Kocasının ölümüyle yıkılan Erken, oğluyla birlikte sakin bir hayat sürmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu