Haber

Başkan Ergün’den AK Parti Alaşehir teşkilatına ziyaret

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Büyükşehir Belediyesi Lider Adayı Cengiz Ergün, Alaşehir’de AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Fedayi Kozan ve örgüt üyeleriyle görüşen Başkan Ergün’e, Cumhur İttifakı Alaşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Türk, MHP MYK Üyesi Ali Yavaş, MHP İl Başkan Yardımcısı İbrahim Pelisler, İdeal Ocakları İl Lideri Emirhan Sallıtepe, MHP İlçe Başkanı Alperen katıldı. Altıoğlu, Dava. Ocakları İlçe Başkanı Savaş Pala da KAÇEP Lideri Yeşim Karakaya’ya eşlik etti. Önder Ergün, AK Parti ilçe teşkilatı önünde davul ve zurnalarla karşılandı. Çiçekleri AK Parti Alaşehir Kadın Lideri Ayşegül Kınık takdim etti.

“TEŞEKKÜRLERİNİ GÖNDERDİ”
AK Parti İlçe Başkanı Fedayi Kozan, konuşmasında, “Büyükşehir belediye başkanımıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah Alaşehir ve Manisa’dan galibiyetle ayrılacağız. Hem sizin için hem de Necdet Başkanımız için çok çalışıyoruz. Çünkü Cumhur İttifakı kazandığında Alaşehir, Manisa ve ülkemiz kazanacaktır” dedi.

“BİRLİKTE HİZMET VERECEĞİZ”
Millet İttifakı Alaşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Türk, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve bilge liderimiz Devlet Bahçeli’nin onayıyla aday olarak belirlendik. Onların sözlerinden vazgeçmeyeceğiz. Merkezi hükümetin, büyükşehir belediyesinin ve Alaşehir’in katkılarıyla birlikte hizmet vermeye gayret edeceğiz” dedi.

“SUNDUĞUMUZ HİZMETLERDEN GURUR DUYUYORUZ”
MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ali Uçak, “Sevgili kardeşimizin bizi her ziyaretinde Alaşehir’e sunduğu hizmetlerden gurur duyuyoruz. İlçemize yaptığı hizmetleri saymakla bitiremeyiz. Ona teşekkür ediyorum. Necdet Başkanımızı ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ü yeniden seçtiğimizde Alaşehir’in kaybettiği 5 yılı telafi edeceklerinden şüphemiz yok. “Cumhur İttifakı olarak hep birlikte 31 Mart’ta Büyükşehir Belediye Başkanımızı ve Necdet Belediye Başkanımızı seçtireceğiz” dedi.

“ÇOK GÜZEL HİZMETLER SUNMAYA ÇALIŞACAĞIZ”
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve bilge başkanımız Devlet Bahçeli’nin onayıyla Cumhur İttifakı adayı olmaktan gurur duyuyorum. En büyük hedefimiz Cumhur İttifakı’nın birliğini Manisa’da bir kez daha taçlandırmaktır. İnşallah en büyük hedefimiz 31 Mart’ta Alaşehir’deki zaferimizi Başkan Necdet ile taçlandırmaktır. Biz hiçbir zaman kirli siyasete bulaşmadık. Tamamen işimize odaklandık. Hizmetlerimizi vatandaşlarımıza nasıl ulaştırabiliriz diye çalışıyoruz. “Vatandaşlarımızın 31 Mart’ta bir kez daha bizlere teveccüh göstermesi halinde, Cumhur İttifakı’nın gücüyle, gönül birliğimizle, bütçemiz doğrultusunda çok daha büyük hizmetler yapmanın gayreti içerisinde olacağımızın sözünü vermek isterim. “dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu