Haber

Bağcılar’da Yine Oto Hırsızlığı Teşebbüsü

p>Hırsız, 8 ay önce BAĞCILAR’da hayalet ekranı çalınan Menderes Şişli’nin otomobiline zorla girmeye çalıştı. Otomobilin hayalet ekranını çalmak isteyen şahıs, alarmın çalması üzerine kaçtı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

8 ay önce Bağlar Mahallesi’nde Menderes Şişli’nin ‘Hayalet Ekran’ olarak bilinen arabasının elektronik modülleri çalındı. Şişli’nin yaklaşık 280 bin liraya mal olan otomobiline dün sabah hırsız girmeye çalıştı. Otomobilin hayalet ekranını çalmaya çalışan zanlı, alarmın çalmasıyla hızla uzaklaştı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Otomobilin sahibi Menderes Şişli, “Sabah 05:30 sıralarında alarm sesiyle uyandım. Alarm çalmasaydı ekranı çalıp götürürlerdi. 8 ay önce de bu tarz bir hırsızlık olmuştu.Aynı araba yine aynı yerdeymiş gibi.Yaklaşık 280 bin liraya mal oldu.Bu sabah bir girişimdi ve alarm çalışınca kaçtı.Şikayetçi olduk. önceki hırsızlık ama sonuç yok çeteler halinde geziyorlar el sallayarak hareket edebiliyorlar sabah eldiven giyiyorlar güya operasyona hazırlanıyorlar o kadar rahatlamışlar ki şu an şişmişler yap Maddelerde boşluk buluyorlar, insanların can güvenliği yok, mal güvenliği yok, böyle rahat hırsızlık olmamalı, bu konuda devlet yetkililerinden önemli bir adım atılmasını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu